Kontaktpersoner i Campus Service

Ansvarsområde Kontaktperson Telefon E-mail
Ledelse af Campus Service Vicedirektør
Uffe Gebauer Thomsen

26277395
/35334380

uffe.thomsen@adm.ku.dk
Real Estate Portfolio Management   Økonomi- og Administrationschef
Steen Eggert Fich 
35328215  steen.fich@adm.ku.dk
Construction Management   Byggechef
Suzanne Søderberg
20560080 suzanne.soederberg@adm.ku.dk
Space Management  Plan- og Udviklingschef
Markus Lampe
35334202 markus.lampe@adm.ku.dk

Facilities Management

Campuschef
Campus Service Søndre City
Søren Höffner

28759996 soren.hoffner@adm.hum.ku.dk
Lejemål, administration Christine Høffding Pedersen 35322686 chpe@adm.ku.dk
Lejemål, kontrakter Ea Norre 35334608 ea.norre@adm.ku.dk
Kommunikation/webredaktion Maria Merrild Staun 35335526 mamest@adm.ku.dk
Ledelsesbetjening/stab Louise Maria Christiansen 21466181 lmac@adm.ku.dk
Forsikring Peter Westergaard 35336575 peter.westergaard@adm.ku.dk
Grøn Campus Tomas Refslund Poulsen 35324109 trp@adm.ku.dk
Kunst på KU  Ingelise Heine Bengtson 28752800 ingelise.bengtson@adm.ku.dk
Beredskab  Tommy Bøgh Sillemann 21151901  tommy.b.sillemann@adm.ku.dk